Способи нарощування волосся

Існує два види нарощування волосся: гаряче і холодне.

При гарячому нарощування волосся за допомогою спеціальних кератиновых капсул і смоли пучок волосся приєднують до природних волосся на відстані приблизно чотири-сім сантиметрів.

Холодне нарощування, а саме його мені робили, полягає в кріпленні до прядків рідних волосся штучних з допомогою спеціального металевого кільця. Після завершення процедури це кільце знімають щипцями.

Кажуть, що ще є така технологія кріплення нарощених волосся, як кріплення їх на клей. Правда, ні я, і ніхто з моїх знайомих цією технологією ніколи волосся не нарощував.

Протипоказання до процедури нарощування волосся

Нарощування волосся не показано людям з облисінням, хворим вегетосудинною дистонією, при прийомі деяких видів гормонів і лікарських препаратів, зокрема антибіотиків.

Слід пам’ятати, що після того, як ви зніміть нарощене волосся, ваші власні локони будуть виглядати не дуже добре. Зазвичай він починають сіктися, стають трохи тонше і навіть можуть почати випадати. Тому після зняття нарощених волосся необхідно активно зайнятися відновленням здоров’я вашої шевелюри.

Мені не сподобалися нарощене волосся. Голову доводиться мити тільки стоячи, бо інакше волосся заплутуються так, що розчесати їх стає дуже важко

Майстер в салоні заборонила мені використовувати маски для волосся, кондиціонери та бальзами. А без них мої рідні волосся виглядають набагато гірше. Тому потім всупереч рекомендаціям я знайшла кондиціонер з нейтральним ph і стала активно його використовувати.

Нарощені волосся починають досить часто плутатися, і припадає на ніч заплітати їх у косу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *